Witamy w Systemie obsługi ofert transportowych (SOOT) firmy ZETO S.A. Nie jesteś zalogowany.
  • English
  • Polski
Język:
logo GK
Transport pod pełną kontrolą
1. Zarejestruj się
2. Składaj oferty
3. Wygrywaj
Witamy w SOOT.
Podstawą działalności grupy kapitałowej jest produkcja profili aluminiowych i ich późniejsze przetwarzanie w półprodukty i produkty finalne mające zastosowanie przede wszystkim w budownictwie, motoryzacji i transporcie i akcesoriach do stolarki budowlanej. Każda ze spółek jest specjalistą i liderem w każdej z wymienionych branż . Do grupy kapitałowej należą również dwie spółki tworzące grupę Alupol Packaging, W spółkach należących do holdingu pracuje blisko 3200 doświadczonych i dobrze wykwalifikowanych pracowników. Wartość eksportowanych towarów do wszystkich krajów w Europie stanowi ponad 30% ogólnej sprzedaży. Akcje Grupy Kęty SA są notowane od 17 lat na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

W związku z wzrastającym zapotrzebowaniem na usługi transportowe , zapraszamy do aktywnego uczestnictwa w konkursach ofert oraz aukcjach elektronicznych na usługi transportowe organizowanych za pośrednictwem Systemu Obsługi Ofert Transportowych. 

Poszukujemy wiarygodnych i rzetelnych partnerów, oferując w zamian trwałą i stabilną współpracę na jasno określonych zasadach. 

Szczegółowe informacje związane ze sposobem składania ofert znajdą Państwo na stronie INSTRUKCJA. Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z nimi przed rejestracją w systemie. 

Jeżeli zauważycie Państwo jakiekolwiek nieprawidłowości związane z funkcjonowaniem systemu lub wyborem partnerów, prosimy o jak najszybsze zgłoszenie do nas tego faktu (dane kontaktowe znajdują się na stronie KONTAKT

Więcej informacji o GRUPIE KĘTY S.A. – producencie wyrobów aluminiowych - na www.grupakety.com

 

Czekamy na Państwa oferty!

2015 SOOT ZETO S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie oprogramowania: ZETO S.A. Tarnów.